dtelektronik.sk

 

0907 244 337

info@dtelektronik.sk

NOVÁ Laserová nivelačná sada Pridané: 19.06.2024

Úvod ČlánkyNOVÁ Laserová nivelačná sada

Laserové nivelačné prístroje sú neoceniteľným nástrojom pre širokú škálu profesionálov, od stavebných majstrov po domácich kutilov. Ich schopnosť presne a rýchlo vyrovnať plochy robí z týchto prístrojov nenahraditeľný nástroj pre každého, kto sa venuje stavebným, renovačným alebo inštalačným prácam.

 

 

Prečo zvoliť náš nový laserový nivelačný prístroj?

Jednoduché a rýchle použitie

Laserové nivelačné prístroje sú navrhnuté s dôrazom na jednoduchosť a efektivitu. Ich použitie je intuitívne a rýchle, čo znamená, že aj tí, ktorí nemajú veľké skúsenosti s technikou, môžu dosiahnuť profesionálne výsledky. Stačí nastaviť prístroj na potrebné miesto a laserové lúče sa postarajú o presné vyrovnanie.

Automatické vyrovnanie do ±4°

Jednou z kľúčových funkcií je automatické vyrovnanie do ±4°. Tento systém zaručuje, že laserové lúče sú vždy presne horizontálne alebo vertikálne, čo eliminuje potrebu manuálnych úprav a minimalizuje chyby. Toto automatické vyrovnanie je ideálne pre rýchlu a presnú prácu.

 

Normálny a fixný režim

Laserové nivelačné prístroje ponúkajú normálny aj fixný režim. Normálny režim umožňuje automatické vyrovnanie, zatiaľ čo fixný režim je užitočný pre špeciálne projekty, kde potrebujete fixovať laser na konkrétny uhol alebo smer. Táto flexibilita zvyšuje použiteľnosť prístroja v rôznych situáciách.

Zelené premietanie laseru

Zelené laserové lúče sú jasnejšie a viditeľnejšie než tradičné červené lúče, čo zlepšuje viditeľnosť aj pri jasnom osvetlení alebo na väčšie vzdialenosti. To je zvlášť užitočné v exteriéri alebo v rozsiahlych priestoroch, kde môže byť červený laser menej účinný.

3D/360° laserová mriežka

3D/360° laserová mriežka poskytuje úplné pokrytie celého priestoru, umožňujúce precízne vyrovnanie vo všetkých smeroch. Táto funkcia je obzvlášť užitočná pri zložitejších projektoch, kde potrebujete rovné línie v rôznych rovinách naraz.

Funkcia digitálnej vodováhy

Digitálna vodováha pridaná do laserového nivelačného prístroja zabezpečuje ešte väčšiu presnosť a komfort pri meraní. Táto funkcia umožňuje zobrazenie presného uhla alebo sklonu, čo je užitočné pri náročnejších stavebných prácach.

Dva akumulátory v balení

Prístroj prichádza s dvoma akumulátormi, čo znamená, že môžete pracovať bez prestávky. Kým jeden akumulátor sa nabíja, druhý môžete používať, čím sa znižujú prestoje a zvyšuje produktivita.

1/4" a 5/8" adaptér

Laserový nivelačný prístroj je kompatibilný s rôznymi statívmi a montážnymi systémami vďaka 1/4" a 5/8" adaptérom. To zabezpečuje flexibilitu pri nastavení prístroja na rôzne podklady a výšky.

Rádiofrekvenčný diaľkový ovládač

Súčasťou balenia je rádiofrekvenčný diaľkový ovládač, ktorý umožňuje pohodlné ovládanie prístroja na diaľku. Toto je obzvlášť užitočné pri väčších projektoch, kde potrebujete meniť nastavenia bez nutnosti presúvania sa k prístroju.

Magnetická, otočná montážna konzola

Montážna konzola s magnetickými prvkami umožňuje pripevniť prístroj na kovové povrchy a jemne ho doladiť vo všetkých smeroch. Táto flexibilita je kľúčová pri presnom nastavovaní a upevňovaní prístroja.

Okuliare so zeleným sklom

Súčasťou balenia sú okuliare so zeleným sklom, ktoré zlepšujú viditeľnosť zeleného laseru, čo je užitočné pri práci v jasnom prostredí alebo na väčšie vzdialenosti.

Polstrovaný kufor

Pre jednoduché prenášanie a bezpečné skladovanie prístroja je k dispozícii polstrovaný kufor. Tento kufor chráni prístroj pred poškodením počas prepravy a zároveň udržiava všetky komponenty na jednom mieste.

 

 

Pre koho je laserový nivelačný prístroj určený?

Stavebníctvo

Pre stavebných profesionálov je laserový nivelačný prístroj neoceniteľným nástrojom. Od presného vyrovnania základov, cez inštaláciu okien a dverí, až po montáž sadrokartónov, tento prístroj zaručuje presnosť a efektivitu, čo vedie k kvalitnejšiemu výsledku a spokojnosti zákazníkov.

Domáci majstri

Pre domácich majstrov je tento prístroj rovnako užitočný. Či už plánujete renováciu kúpeľne, inštaláciu kuchynských skriniek alebo zavesenie obrazov, laserový nivelačný prístroj vám ušetrí čas a zaručí profesionálne výsledky bez stresu a chýb.

Interiéroví dizajnéri

Pre interiérových dizajnérov je presnosť kľúčová. Tento prístroj umožňuje presné umiestnenie nábytku, svetelných prvkov a dekorácií, čím zaručuje dokonalú estetiku a funkčnosť priestoru.

 

 

Výhody kúpy nášho laserového nivelačného prístroja

Zvýšená produktivita

Vďaka jednoduchému a rýchlemu použitiu, ako aj automatickému vyrovnaniu, prístroj zvyšuje produktivitu. Menej času stráveného manuálnym nastavovaním znamená viac času na samotnú prácu.

Presnosť a spoľahlivosť

Laserové nivelačné prístroje poskytujú vysokú presnosť, čo zaručuje profesionálne výsledky. Presnosť je kľúčová pri každom projekte, či už ide o stavebné práce alebo interiérový dizajn.

Flexibilita použitia

S rôznymi režimami, adaptérmi a možnosťou použitia v exteriéri je prístroj mimoriadne flexibilný. Môžete ho použiť na rôzne typy projektov, čo z neho robí univerzálny nástroj.

Dlhodobá investícia

Laserový nivelačný prístroj je dlhodobou investíciou. Kvalitné prístroje majú dlhú životnosť a poskytujú spoľahlivý výkon po mnoho rokov, čo zaručuje návratnosť investície.

Bezpečné a pohodlné používanie

Súčasťou balenia sú ochranné okuliare a polstrovaný kufor, čo zaručuje bezpečné a pohodlné používanie prístroja. Okuliare chránia oči a kufor zabezpečuje jednoduché prenášanie a skladovanie.

 

 

Laserový nivelačný prístroj je neoceniteľným nástrojom pre širokú škálu profesionálov a domácich majstrov. Jeho presnosť, jednoduchosť použitia a flexibilita.


KÚPIŤ TU


Späť na zoznam článkov
Akciové ponuky

Šnúra meracia - krokosvorka / 120cm (CAT II) žltá

 Šnúra meracia - krokosvorka / 120cm (CAT II) žltá

Šnúra meracia - krokosvorka / 120cm (CAT II) žltá
Meracie šnúry (McCheck) s krokosvorkou o dĺžke 120 cm
- Vysoko flexibilná meracia šnúra
- Izolovaný uhlový konektor 4 mm
- Izolovaná 80mm krokosvorka s bezpečnostnou rukoväťou
- Kat 600V/10A
- Farba žltá

4,98 €
s DPH

Solárne záhradné svietidlo, kovové, farbu meniace, sklenená guľa

 Solárne záhradné svietidlo, kovové, farbu meniace, sklenená guľa


materiál: kov / sklo
farba LED: biela + farbu meniaca
počet LED: 1 + 1
za- / vypínanie: automatické
možnosť zapichnutia do zeme: áno
možnosť montáže na stenu: nie
závesné: nie
možnosť umiestnenia na stôl: nie
zabudovateľné: nie
napájanie: vymeniteľný (1,2 V / 600 mAh) AA NiMH akumulátor
rozmery: ?12 x 56 cm
hmotnosť: 0,83 kg

9,73 €
s DPH

Odpor 4,7 Ohm / 20W

 Odpor 4,7 Ohm / 20W

Technické údaje:
Príkon RMS: 20 W
Vonkajšie rozmery: 60x13x14 mm
Hmotnosť: 0.0000 kg

3,52 €
2,60 €
s DPH

Adaptér REBEL USB-C na JACK 3,5mm (pre počúvanie hudby) + USB-C na nabíjanie

 Adaptér REBEL USB-C na JACK 3,5mm (pre počúvanie hudby) + USB-C na nabíjanie

Adaptér REBEL USB-C na JACK 3,5mm (pre počúvanie hudby) + USB-C (nabíjanie)
Konektory: Zástrčka USB typu C Zásuvka 3,5 mm jack + USB zásuvka typu C (nabíjanie)
Dĺžka: 15 cm
Použitie: Adaptér, ktorý umožní napr. Pripojte slúchadlá vybavené štandardným 3,5 mm konektorom jack k smartphonu, ktorý má iba nabíjací port USB typu C.

4,13 €
s DPH
Články a oznamy

 

   Pricemania.sk – Porovnanie cien      

  

   

Úvodná stránkaObchodné podmienkyPoštovnéKontakt