dtelektronik.sk

 

 

0907 244 337

Uto, Štv a Pia - 10:00 do 14:30

VMD

ÚvodVMD
Zobrazené produkty 1 - 18 z celkových 31
Zobraziť stranu: 1 2 »

Propán-butánová náhradná náplň - sprej

Propán-butánová náhradná náplň - sprej

Vysoko výkonný zdroj tepelnej energie. Propán - butánová náplň je použiteľná k akémukoľvek spotrebiču, ktorý má  7/16" prípojný závit, napr. spájkovačky, variče, letovacie lampy a pod. Nádoba sa nedá znova naplniť! Výmena náplne: Na dobre vetranom mieste, v dostatočnej vzdialenosti od otvoreného ohňa! Zatvorte všetky horáky plynového spotrebiča a až potom odskrutkujte náhradnú náplň! Vymeňte tesniacu vložku v prípade jej poškodenia alebo zostarnutia! Pri výmene dbajte na to, aby nedošlo k poškodeniu závitu, novú náplň naskrutkujte opatrne bez použitia akéhokoľvek náradia!  Používajte iba v zvislej polohe! 

 

 

Obsah: 600 ml
Zloženie: 60% - 70% propán; 25% - 30% bután; 12,5% - 15% izobután

7,03 €
s DPH

Sprej odpudzujúci vodu

Sprej odpudzujúci vodu

Obsah: 400 ml

Poskytuje ochranu pre elektrické zariadenia pred parou a vlhkosťou. Zabráni zrážaniu pary a vzniku skratu kvôli zvýšenej vlhkosti. Udržiava elektromotory a cievky vystavené nadmernej vlhkosti v prevádzkovom stave.
Oblasti použitia: automobily, priemyselné aplikácie, hardver, námorníctvo.

5,13 €
s DPH

Sprej na remene (koža, guma, textil a nylón)

Sprej na remene (koža, guma, textil a nylón)

Vďaka tomu spreju sa Vám podarí získať pomocou remeňou maximálny prenos energie, či už sa jedná o remene z kože, gumy, textilu alebo nylónu. Predlžuje ich životnosť, zlepšuje prenos, zabraňuje pískaniu a preklzávaniu. 

Obsah: 400 ml
5,42 €
s DPH

Rezná kvapalina v spreji

Rezná kvapalina v spreji

Mimoriadne vhodná ako chladiaca a mazná kvapalina pri obrábaní uhlíkových, teplovzdorných a nerezových ocelí. Použitie umožňuje vyššie rezné rýchlosti, zároveň zlepšuje obrábacie podmienky a tak predlžuje životnosť obrábacieho náradia. 

Obsah: 400 ml

5,02 €
s DPH

Lítiová vazelína s PTFE

Lítiová vazelína s PTFE

Vysoká čistota, mazivo vďaka aplikácii PTFE získa dlhotrvajúce rovnomerné mazné vlastnosti medzi kovovými a rôznorodými (kov - plast) pohyblivými súčiastkami. Zamedzuje oteru, zabezpečuje vodeodpudivosť a vysokú tepelnú ochranu. Vytvára mimoriadne priľnavú vrstvičku, ktorá odoláva vode, korózii a oxidácii. 

Obsah: 400 ml

5,73 €
s DPH

Grafitová vazelína v spreji

Grafitová vazelína v spreji

Vynikajúce mazné vlastnosti. Odoláva extrémnym vonkajším vplyvom a operáciám (napr. vysoké tlaky a teploty).

Oblasti použitia: v prvom rade dielenská údržba. -20°C - +390°C

Obsah: 400 ml

5,73 €
s DPH

Syntetický mazací sprej s PTFE

Syntetický mazací sprej s PTFE

Chráni ošetrený povrch pred priľnutím cudzích častí, odpudzuje vodu a paru. Odoláva aj morskej vode. Pridanie PTFE extrémne zvyšuje ochranu a zabezpečuje dobré klzné vlastnosti. Oblasti použitia: v prvom rade dielenská údržba.

Obsah: 400 ml

5,26 €
s DPH

Suchý mazný sprej + PTFE

Suchý mazný sprej + PTFE

Mimoriadne čistý mazný sprej, ktorý chráni pred koróziou, odpudzuje vodu, prach a abrazívne častice. Po ošetrení povrchu sa na ňom neusadzuje špina a prach. 

Obsah: 400 ml
Zloženie: 50% - 60% metyl acetát, 20% - 25% propán, 10% - 12.5% bután, 5% - 7% izobután
5,27 €
s DPH

Univerzálny mazný, ochranný a čistiaci sprej 3 v 1

Univerzálny mazný, ochranný a čistiaci sprej 3 v 1

Univerzálny mazný a ošetrujúci sprej. Uvoľňuje hrdzu, čistí zaoxidované súčiastky, chráni ošetrené povrchy pred koróziou a odpudzuje vodu. Odstraňuje oxidy, zbytky starých mazadiel a chráni kovové časti. Odpudzuje vodu a má čistiaci účinnok. 

Obsah: 400 ml

5,87 €
s DPH

Čistenie autoklimatizácie a interiéru v aute, sprej

 Čistenie autoklimatizácie a interiéru v aute, sprej

Čistič klimatizácie. Extrémne jednoduchá aplikácia, ktorú zvládnete úplne sami, bez akéhokoľvek rozoberania súčastí klimatizačného systému auta!

 

PRODUKT JE SKLADOM!

 

Čistí a dezinfikuje.

Tento produkt vďaka novému zloženiu, pomáha udržiavať hygienické prostredie v aute a menších priestoroch. Eliminuje nepríjemný zápach spôsobený fajčením alebo rôznymi mikroorganizmami v autoklimatizácií, čalúnení, sedadlách a koberecoch.

 

Spôsob aplikácie:

Obsah nádobky pred použitím potraste a uložte vzpriamene do stredu vozidla. Naštartujte motor a zapnite klimatizáciu naplno v režime chladenia a vnútornej cirkulácie vzduchu. Všetky ventilačné otvory na palubnej doske otvorte naplno. Uzavrite všetky okná, pretlačte aktivátor nádoby, výstúpte z vozidla a zavrite všetky dvere. Nechajte motor, ventilačný systém (vnútorný okruh) a klimatizáciu bežať po dobu približne 10 minút. Po skončení vozidlo dobre vyvetrajte pri zapnutej klimatizácie už bez vnútornej recirkulácie vzduchu.

 

Technické parametre:

Aplikácia: medzi 15°C až 30°C

10,92 €
6,60 €
s DPH

Čistič dezinfekcia klimatizácií 400ml

 Čistič dezinfekcia klimatizácií 400ml

- na čistenie a dezinfekciu klimatizácií v aute

- dezinfikuje, odstráni nepríjemné pachy a ich zdroje

- zabráni vzniku alergií, ktoré spôsobujú baktérie a mikroorganizmi

- jednoduché a rýchle čistenie
- žiadna nákladná demontáž ani časovo náročné čistenie klimatizácie
- priama a presná aplikácia prostriedku na výmenník klimatizácie pomocou dlhej aplikačnej hadičky so špeciálnou dýzou
- dlhodobé pôsobenie (dezinfekcia a čistenie) presne na potrebnom mieste
- obsah 400ml

 

Eliminuje nepríjemný zápach, ktorý sa môže šíriť v dôsledku kontaminácie výparníka klimatizácie rôznymi nečistotami. Sprej dôkladne vyčistí klimatizačný systém od všetkých druhov kontaminácie spôsobujúcich zápach. Je vhodný pre všetky druhy klimatizačných systémov (automobilové, domáce, kancelárske, a pod.), zvlášť vhodné po čase neaktivity týchto systémov v zimnom období. Má dlhodobú účinnosť, nespôsobuje vznik korózie. Obsah spreju postačuje na 2 použitia.

 

Spôsob použitia:

Prípravok sa jednoducho vstrekne pomocou priloženej aplikačnej hadičky priamo do vzdušného systému klimatizácie, treba počkať 20 minút a následne spustiť klimatizačný systém.

10,60 €
8,75 €
s DPH

Sada na čistenie LCD a plazmových obrazoviek

Sada na čistenie LCD a plazmových obrazoviek

Obsah: 250ml

Ako darček 200x200mm utierka z mikrovlákien!
Výrobok je určený čistenie LCD a plazmových obrazoviek, monitorov a displejov. Ošetrený povrch vyčistí bez šnúh a fľakov. Tak isto je vhodný na čistenie displejov notebookov, tabletov, telefónov, PDA a na čistenie CD/DVD nosičov.
Použitie: Nastriekajte na ošetrovaný povrch zo vzdialenosti 20 cm, potom utrite čistou, mäkkou handričkou. Pred použitím pretrepte.
Zloženie: koncentrát obsahuje propanol (6%)

7,20 €
s DPH

Krycí sprej na rany

Krycí sprej na rany

Obsah: 30 ml

Ponúka účinnú ochranu pred vodou, baktériami a znečisteným rany.
Na povrchu kože vytvorí priehľadný, vzduch prepúšťajúci film, ktorý chráni ranu pred vonkajším znečistením. Odolný voči vode.


Použitie: Dôkladne pretraste a potom zo vzdialenosti 5-10 cm nastriekajte na vyčistenú a dezinfikovanú ranu.

5,80 €
s DPH

Vzduchový klaksón - sprej

Vzduchový klaksón - sprej

Obsah: 300 ml 

 

Použitie v námorníctve, pri športových podujatiach, pretekoch a pod.. Sada obsahuje tlakovú nádobu a klaksón. 


Oblasti použitia: námorníctvo, moreplavba, v stavebníctve, pri športových poduj. a pod.Zloženie:

60% - 70% propán 

25% - 30% bután
12,5% - 15% izobután!!! UPOZORNENIE !!!

Klaksón vydáva skutočne extrémne silný zvuk. Používajte iba v dostatočnej vzdialenosti od osôb a zvierat! Môže spôsobiť poškodenie sluchu alebo nervový šok!7,66 €
s DPH

Odstraňovač žuvačiek - sprej

Odstraňovač žuvačiek - sprej

Obsah: 400 ml 

 

Účinne odstraňuje žuvačky alebo zatvrdú gumu z textilných povrchov (farebne stály textil, rifle, bavlna, polyester, tašky), z čalúnených povrchov, a tak isto z tvrdých povrchov - PVC, drevo, kameň, dlažba a pod. Účinnosť spreja znižujú textilné materiály s dlhými vláknami (napr. mikrovláknové utierky a pod.)! Pre použitím spreju urobte skúšku (farebnej stálosti) na malej ploche! Použitie: nanášajte zo vzdialenosti asi 5-10 cm na žuvačku až do jej zmrazenia, zatvrdnutia. Okamžite po zatvrdnutí je ju potrebné zoškrabať pomocou plastovej alebo drevenej špachtle. Zvyšky je potrebné povysávať, ak je to potrebné proces je možné opakovať.

7,04 €
s DPH

Univerzálne lepidlo v spreji

Univerzálne lepidlo v spreji

Obsah: 400 ml 

Univerzálne lepidlo vysokej kvality pre profesionálne i hobby použitie. Rýchlo zaschne a vďaka špeciálnej tryske jednoducho a presne nanášateľné na požadované miesto. Vhodné na lepenie kovov, plastov, dreva, skla, papiera a penových materiálov. Uplatní sa v širokom spektre činností: v kancelárii, moreplavbe, jachtingu, vzduchotechnike, stavebníctve, hobby a pod. Tryska sa dá nastaviť do 3 pozícii (L,M,H). Takto je možné regulovať množstvo nanášaného lepidla (L: minimum, M: stred, H: maximum). Pomocou otočenia presnej integrovanej vložky je možné nastaviť uhol nanášania lepidla. Pred použitím dôkladne pretraste!

6,46 €
s DPH

Chladiaci sprej na poranenia pri športových aktivitách a pod.

Chladiaci sprej na poranenia pri športových aktivitách a pod.

Obsah: 400 ml

Chladiaci sprej je vhodný pre všetky športové a iné pohybové aktivity na rýchle schladenie a zmiernenie bolesti spôsobenej výronom, opuchom, vykĺbením, narazením alebo úderom. Dá sa aplikovať aj priamo na kožu. Pred použitím dôkladne pretraste! Použitie: zo vzdialenosti asi 20 cm nastriekajte na bolestivé miesto rovnomerne a nepretržite, ale maximálne po dobu 3-4 sekundy. V prípade potreby je možné použitie opakovať  2-3 krát v krátkom čase. Dodržujte aplikačnú vzdialenosť a maximálnu dobu použitia, pozor nebezpečenstvo popálenín! Nepoužívajte na rany alebo sliznice! Nevhodné na liečbu chorôb!

5,21 €
s DPH

Čistiaci prostriedok na sklá krbov a pecí

Čistiaci prostriedok na sklá krbov a pecí

Obsah: 500 ml

Účinne odstraňuje usadené sadze zo sklených dvierok krbov, pecí alebo iných tepelných zdrojov.

5,81 €
s DPH
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »
Akciové ponuky

RGB kontrolér na LED pásiky

 RGB kontrolér na LED pásiky
RGB |LED |kontrolér určený na ovládanie RGB LED pásikov. Pomocou diaľkového ovládania je možné nadstaviť rôzne farby,meniť intenzitu svietenia. Je možné si aj zvoliť jeden zo 4 programov FLASH, STROBE, FADE, SMOOTH a veľa ďalších funkcií.  | Infra diaľkové ovládanie Vstupné napätie: 12V DC (2.1/5.5 DC konektor) Výstupný prúd: 2A / farba (3 x 2A RGB) Výstupný výkon: 72W Prevádzková teplota: -20 až 60 ° C Rozmery: L105 x W75 x H29mm  |
11,20 €
s DPH

Atrapa kamery AK-11 vonkajší plast ABS

 Atrapa kamery  AK-11 vonkajší  plast ABS

Atrapa kamery AK-11 vonkajšia plast ABS

 

Popis produktu:

Pre túto atrapu kamery je použité puzdro, ktoré sa používa aj pre funkčné CCTV kamery as blikajúcou LED diódou je od funkčných kamier na nerozoznanie.
Tento prístroj je jednoduché a cenovo výhodné riešenie pre zastrašenie prípadného zlodeja.
Atrapa kamery je dodávaná s držiakom nastaviteľným v troch osiach. Tento držiak je možné priskrutkovať na stenu. Blikajúca LED dióda imituje signalizáciu aktívny CCTV kamery. Napájanie LED diódy zaisťujú 2ks batérie typ AA.

 

Technická špecifikácia:

Materiál puzdra: plast ABS
Farba púzdra: biela
Podstavec: 3-osý plastový
Šošovka kamery a IR LED: plastická maketa
Signalizácia: blikajúca červená LED dióda s CDS automatickým spínaním, interval 3sec.
Zapínanie / vypínanie: vložením a vybratím batérií
Napájanie: 2ks batérií typu AA
Krytie: IP44
Rozmery kamery: 235 x 102 x 100mm
Hmotnosť: 248g

15,88 €
12,60 €
s DPH

Kvalitný profesionálny dynamický mikrofón SEKAKU PRO-14L

 Kvalitný profesionálny dynamický mikrofón SEKAKU PRO-14L

Kvalitný profesionálny dynamický mikrofón SEKAKU PRO-14L
Prenášané frekvenčné pásmo : 50 Hz - 16 KHz 
Impedancia :300 ohm pri 1 KHz
Citlivosť : 74 dB

29,26 €
s DPH

Aktívny subwoofer do auta Peiying PY-BE250X 400W

 Aktívny subwoofer do auta Peiying PY-BE250X 400W

 

Basový reproduktor: 10"

120,- €
111,30 €
s DPH
Články a oznamy
          

  

   

Úvodná stránkaObchodné podmienkyPoštovnéKontakt